Het schijnt in Griekenland de gewoonte te zijn dat je het lege ouzoglaasje over je schouder kapot mag gooien. Bij deze traditie kun je hele grote vraagtekens plaatsen. Eén ding is wél zeker: De vrijwilligers van ‘de Huiskamer’ zitten hier zeker niet op te wachten zodat ze alleen frisdrank, bier en ’n wijntje serveren. Ook deze dranken passen perfect bij het griekse menu dat de chefkok van cateraar van Grunsven voor u heeft samengesteld.

Wilt u het vakantiegevoel ook (her)beleven? Dat kan. Stop het aanmeldstrookje in de brievenbus van de dorpsondersteuner in de entreehal van Henricushof of stuur ‘n mailtje naar Anita Hurkmans (info@lieropleeft.nl). U kunt dit doen tot uiterlijk 18 augustus.

De kosten voor het diner bedragen € 20,00 p/p. Wilt u er een drankje bij, dan kost dit voor een wijntje/biertje € 2,- en frisdrank € 1.- extra. Liefst gepast betalen.

De vrijwilligers van Lierop leeft zien u graag op 25 augustus om 17.00 uur in ‘de Huiskamer’.

Op de website van Lierop Leeft staat ook het menu en informatie over de “Diner 55+ Cadeaubon” – leuk om iemand mee te verrassen!