Onze laatste bijeenkomst van het jaarprogramma was een creatief uitstapje naar Decoratietakken, een bedrijf in handgemaakte houtproducten. Met 28 dames waren we te gast bij de familie Knoops aan de Beliënberkdijk in Someren-Eind.

Om onze creatieve ideeën vorm te geven, werd de groep in tweeën gesplitst. Na een lekker kopje koffie kreeg de ene groep een rondleiding van Frans door het bedrijf. Hij vertelde enthousiast over het gebruik van berkenboompjes, wilgentakken en andere natuurlijke materialen. Na bewerking worden deze onder andere gebruikt voor lampen, trapleuningen, roomdividers en meer. Bijzonder is de inkoop van bloemen en bloesem uit China. De vervaardigde berkenboompjes, prachtig versierd met deze bloemen, dienen zelfs als decoratie voor diverse tv-programma’s.

Ondertussen ging de andere groep met Marion aan de slag om zelf een mooi decoratiestuk te maken. Voor sommigen een fluitje van een cent, voor anderen een echte uitdaging. Met behulp van allerlei materialen zoals groen, glitter, takken, bloesem, paastakken, eitjes en de hulp van Marion én elkaar, wist iedereen uiteindelijk een geslaagd stuk in elkaar te knutselen.

Gezien de enthousiaste reacties uit de groep kunnen we spreken van een zeer geslaagde avond, met dank aan de familie Knoops.

Riet van den Hurk
namens Wij Vrouwen Lierop