Morgen, zaterdag 5 juli, start de 80 km van de inmiddels 61e Kennedymars om 20.00 uur in Someren. Om 7 uur zondagmorgen gaat ook in Someren de 40 km van start. Beide routes komen door Lierop (zie hieronder de tijden) en de wandelaars moeten voor 16.00 uur weer terug in Someren over de streep zijn.

In de route van 2025 heeft de wandelaar wederom de keuze voor de originele natuurroute via de Strabrechtse Heide en het Keelven, óf een volledig verharde route. De groene lijn is de natuurroute, de blauwe lijn de verharde route. In Lierop, net na de post bij de Gymzaal, dient de keuze gemaakt te worden. Bij de volgende post (Soete Inval) komen alle wandelaars weer bij elkaar maar moet wederom dezelfde keuze gemaakt worden als in Lierop.

Let op! Om niet te veel of te weinig kilometers te maken moet men zowel in Lierop als bij de post Soete Inval dezelfde keuze maken (natuur- of verharde route). De verharde route is tot de post Soete Inval circa 2 km langer en daarna 2 km korter dan de natuurroute.

Dit jaar start ook weer de Mini Kennedymars (voor de 52e keer). De route van 8 km start op zaterdagmiddag 12.00 uur vanaf het Wilhelminaplein. Finish uiterlijk 15.00 uur. Iedereen is van harte welkom om aan deze tocht deel te nemen. Loop met je vader, moeder, opa, oma of met je klasgenootjes!

Wij wensen alle lopers veel gezelligheid tijdens het wandelen en sterkte bij het mooie sportieve en soms mentale doel om op tijd binnen te zijn.

ROUTE 80 KILOMETER

Hieronder een overzicht van de dorpen en tijden op de route van de 80 km:
Start Someren: 20.00 uur
Someren Eind: 20:30 – 21:30 uur
Someren: 21:00 – 22:30 uur
Asten: 21.15 – 23.15 uur
Ommel: 21.45 – 23.45 uur
Vlierden: 22.00 – 00.45 uur
Centrum Deurne: 22.30 – 02.15 uur
Centrum Helmond: 00.00 – 05.15 uur
Brandevoort: 00.45 – 06.30 uur
Mierlo: 01.00 – 07.30 uur

LIEROP GYMZAAL LIJESTRAAT: 02.00 – 09.30 uur
Lopers komen Lierop binnen via Voortje, Hogeweg, van Dongenstraat en Lijestraat
(Gymzaal – 56 km – open van 02.00 – 10.45 incl. Rondje Someren – EHBO post).

In Lierop maken lopers keuze uit…
Natuurroute: Lijestraat, Meervensedijk, Bussersdijk enz.
Verharde route: Lijestraat, Groenstraat, Somerenseweg, Lieropsedijk enz.

Someren-Heide: 03.30 – 13.30 uur
Someren-Eind: 04.15 – 15.00 uur
Finish Someren: 05.00 – 16.00 uur

Let op: de doorkomsttijden zijn een inschatting op basis van gemiddelden van gelopen snelheden van afgelopen jaren.

Zie hieronder de route van de 80 km

ROUTE 40 KILOMETER DOOR LIEROP (start in Someren om 7.00 uur
Lierop Gymzaal Lijestraat tot 9.45 uur
Lopers komen Lierop binnen via fietspad Laan ten Boomen, Heesvenstraat, Otterdijkseweg, Otterdijk, Kromvenweg, Bruiseldonk, Schuttersstraat, Drievennestraat, Duinerweg, Heesvenstraat, Somerenseweg, Kerkepad, Offermansstraat en Lijestraat
(Gymzaal – 16 km – open van 2.00 (80 km) – 10,45 uur – EHBO post).

In Lierop maken lopers keuze uit…
Natuurroute: Lijestraat, Meervensedijk, Bussersdijk enz.
Verharde route: Lijestraat, Groenstraat, Somerenseweg, Lieropsedijk enz.

Zie hieronder de route van de 40 km

Verkeer van en naar Lierop dient er op zondagochtend 6 juli tussen 1.30 en 8.30 uur rekening mee te houden dat de Van Dongenstraat afgesloten is voor alle verkeer. Verkeer kan gebruik maken van de N266 (Kanaaldijk) en de Laan ten Boomen. De Steemertseweg blijft vanaf de Laan ten Boomen toegankelijk, zodat doorgaand verkeer naar Mierlo mogelijk is.
Het verkeer vanuit Someren in de richting Mierlo v.v. kan via de Lieropsedijk, Somerenseweg, Heesvenstraat en Laan ten Boomen. Het verkeer dat vanaf de A67 richting Lierop wil kan via Someren Lierop bereiken.

Parkeerverboden in Lierop gelden voor de Van Dongenstraat en Offermansstraat.

Zie eventueel voor de uitgebreide info ook de website van de Kennedymars.

Zie hieronder enkele foto’s van Lieroppenaren in de 2024-editie en natuurlijk onze afsluiter.