Lierop maakt zich op voor een nieuwe editie van het Eurosjopper Festival! Op zaterdag 21 juni van 12.00 tot 00.00 is het weer genieten geblazen van muziek, sfeer, speciaalbier, lekker eten en pure gezelligheid.

Muziek, muziek en nog eens muziek!!!

Op het festivalterrein beleef je het beste van drie werelden:
Main Stage – Hier knallen de grotere bands met stevige live-sets.
Tent Stage – Laat je verrassen door opkomend talent en nieuwe geluiden.
Disco Area – Tijd om los te gaan! Dans op de beste Disco, HipHop, Dubstep en meer.
Speciaalbier van eigen bodem

Voor de fijnproevers is er de inmiddels geliefde Speciaalbiercorner. Maak kennis met lokale en regionale brouwers zoals De Smijters, Holevoort en Multibier. Er zijn maar liefst 10 verschillende speciaalbieren te ontdekken: van een frisse Weizen tot een stevige Tripel.

Proeven doe je uiteraard uit het speciale Eurosjopper-glas. Deze huur of koop je voor €5 (alleen contant). Relax aan de bar met je biertje en geniet van de fijne platenkeuze van onze eigen vinyl-dj Guus.

Eten met een goed verhaal
Ook voor de lekkere trek zit je goed: op de Food Court staan onder andere onze lokale helden van Fanfare St. Willibrordus klaar. Naast muziek maken kunnen ze namelijk ook loempia’s bakken en broodjes kroket bereiden als de beste. En het mooie is: de opbrengst gaat naar de opleiding van nieuwe muzikale talenten.

Strijk neer op de picknicksets of bij de gezellige kampvuurkuil (zonder vuur dit keer) en geniet van alles wat Eurosjopper zo uniek maakt.

Let op: Heb je al een ticket met activatiecode? Vergeet niet te activeren, want VOL = VOL!

Bekijk het volledige programma via eurosjopper.nl/programma

Tot zaterdag, veel plezier!

Zie eventueel de foto’s van vorig jaar in onze slapgalerij.