Mannenkoor a Capella organiseert i.s.m. Ons Mien Events ook dit jaar weer de JaarMarkt, en wel op zondag 18 mei aanstaande. De voorgaande edities waren zeer zonnig en ook dit jaar zien de weersvooruitzichten er weer veelbelovend uit.

Vanaf 10.00 uur is de JaarMarkt open. Wederom ruim honderdvijftig kramen zijn opgebouwd in de Van Dongenstraat, Offermansstraat, Lijestraat en Hogeweg. Voor diegene die nog een kraampje willen, er zijn nog een aantal plaatsen beschikbaar, inschrijven kan nog via www.onsmienevents.nl zie Jaarmarkt Lierop, of ga naar de website van A Capella via www.mannenkoorlierop.nl.

U kunt uw auto voor slechts €2.00 parkeren op het veldje langs B. Verstappen Bedrijfwagens, Ponyveldje of op het Trapveldje, alle drie de parkeervelden zijn op korte loopafstand van onze JaarMarkt. Onze mannen van het koor zullen u met plezier ontvangen.

Er is vermaak voor jong en oud, ook op het Horecaplein. Het kerkplein in Lierop is omgetoverd tot een aantrekkelijk terras. Voor de vroege vogels staat de koffie met appelgebak klaar, en natuurlijk kunt u ook genieten van een ijskoud pilsje of andere drankjes. Onze mannen van het koor bakken voor u de gehele dag over heerlijke hamburgers en braadworsten. En ook voor het Lierups Neutje moet u op het Horecaplein zijn.

Vanaf 12.00 uur starten we met entertainment op het plein. We zijn bijzonder blij dat we Rudi und Carell hebben weten te strikken. Heerlijke Duitse meezing schlagers zullen het Horecaplein omtoveren tot een gezellig meezingplein. Zij spelen maar liefst twee sets van drie kwartier. Als afsluiter hebben we ook Blaas Vaak weer kunnen contracteren. Deze Lieropse blaas formatie vertolkt op hun eigen manier vele bekende hits. Het publiek zal net als vorig jaar omver worden geblazen.

Een programma om je vingers bij af te likken. Kom proeven en genieten op onze Jaarmarkt 18 mei 2025.

Zie onderstaand eventueel een filmimpressie die Siris maakte.